teperenk
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR : admin

OKUNMA : 444 views

YORUM : 0

Mobil Sohbet Sitesi

Mobil Sohbet Sitesi

Günümüzde tanımadıklarınıza selam vermek, şehir şartlarında pek de mümkün değil. Yanlış anlaşılabilir ve tepki toplayabilirsiniz. Oysa mobil sohbet tam da bunun için geliştirilmiş bir sistem ve her an yüz binlerce kişiyi bu maksatla ağırlıyor. Kayıt olmak ve kullanmak için herhangi bir bedelin söz konusu olmadığı sistem, zaten bu amaca hizmet ettiğinden katılımcıların bu konuda herhangi bir ön yargısı söz konusu değil. Dolayısıyla özellikle yeni arkadaşlıklar kurmak isteyenler için ülkenin ve hatta dünyanın her yerindeki kullanıcılara ulaşmak için en doğru yolun günümüzde Özletme olduğu yeniden anlaşılmış durumda.
90’lı yıllarda global iletişimin kalbine dönüşen sistem 7’den 70’e hemen herkes tarafından kullanılırken, sosyal medyanın ortaya çıkması ile bir süre geri plana düşmüş olsa da, sosyal medya platformlarının bazı dezavantajları nedeniyle mobil sohbet uygulamaları ile Sohbet dünyasının yeniden yükselmesi söz konusu olmuş durumdadır. Kullanıcıların bilhassa karşılarındakilere tam anlamıyla güven duymadan kimliklerini açıklamak durumunda olmadıkları bu platform anonim olabilmek için benzersiz bir zemin.

Chat Sistemi Veri Kullanımı

Mobil veri, mevcut şartlar altında kullanıcıların telefon görüşmelerine ödediklerinden çok daha fazla para harcadıkları bir hizmet. Sosyal medya ve mesajlaşma uygulamaları ise hatırı sayılır veri tüketimleri ile kullanıcıların bu maliyetlerini şiddetli biçimde artırıyor. Oysa bu uygulamalar text formatlı veri transferi politikası kullanıyor olmasından dolayı son derece düşük veri tüketimi seviyesine sahip ve mobil sohbet siteleri kullananların çok düşük veri tüketimine sahip olacakları kolayca söylenebilir. Herhangi bir sohbet uygulamasından çok daha düşük bir veri trafiği ile cihazınızı yormadan sorunsuzca iletişim kurabilir ve yeni dostluklara ekonomik biçimde ulaşabilirsiniz. Sosyal medyanın bu dezavantajından kurtulmak isteyenlerin ilk tercihi olan sohbetrojin mobil sohbet uygulamasına siz de kolayca sahip olabilirsiniz.

ÖNCEKİ YAZI «

SONRAKİ YAZI »

Yazı hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

*

sohbet
sohbet
sohbet
Mobil sohbet
Mobil sohbet
sohbet
Bedava sohbet
Cinsel sohbet
Geveze sohbet
Bedava Chat
Bedava sohbet
Cinsel sohbet
Geveze sohbet
sohbet